2012.gada 13.oktobris, pl. 8.10

Tuvojas bada jātnieks (bruņinieks), lai izlietu savu kausu uz zemes iedzīvotājiem

Steidzami, Marija Mistiskā Roze cilvēcei.
Manas Sirds bērni, Dieva miers lai ir ar jums.
Tuvojas bada jātnieks (bruņinieks), lai izlietu savu kausu uz zemes iedzīvotājiem.
Es jums, Mani bērni, vēlreiz patiesi saku: Esiet gatavi,
uzkrājiet ātri nebojājošos pārtikas produktus un daudz ūdens, jo deficīta laiks un sausums jau gatavojas nākt.
Neesiet spītīgi; skatieties, bads jau nāk, bet daudzi no jums staigā tik mierīgi, it kā nekas nenotiks.
Bērni, viss, ko mēs esam caur vēstījumiem paziņojuši, notiks, tas notiks tajā laikā, ko ir noteikusi Mana Tēva Griba. Ieklausieties, mazie bērniņi, tas ir jūsu labā!
Nodrošinoties ar pārtiku un ūdeni, būsiet pasargāti, jo bada dienas visā pasaulē jau ir pie durvīm, daudzi nožēlos, ka nav atsaukušies uz mūsu aicinājumiem, un jau rīt jūs gribēsiet kādus pārtikas produktus un ūdeni, bet vairs neatradīsiet.
Mani bērni, tas jūs nedezorganizēs, steidzieties sapirkt pārtiku un uzkrājiet ūdeni, tā, ka šajās dienās jums parādīsies rezerves, ar kurām varēsiet pabarot sevi un savu ģimeni. Dariet tā, kā to darīja Jāzeps Ēģiptē – uzglabājiet rezervē ātri nebojājošos pārtikas produktus un ūdeni, un jūs varēsiet izturēt Lielā bada laiku, kas strauji tuvojas.
Lūk, Es jūs jau iepriekš brīdinu par to, kas ar jums jānotiek, tā, ka rīt jūs nevarēsiet sacīt, ka netikāt brīdināti. Bads būs viens no kaitēkļiem, kurš postīs zemi, un būs daļa no jūsu attīrīšanās.
Daudzi sajuks prātā no bada un slāpēm, un izplatīs savu brāļu un māsu asinis atsevišķos produktos un dzērienos. Bads atstās nāves pēdas un sabrukumu daudzās pasaules daļās.
Bērniņi, lasiet Jeremija raudas 4.nodaļā, tā jūs varēsiet labāk saprast visu, ko saka jums Māte, un tā jums neradīsies jautājums: Ko Es šeit sludinu?
Bērni, neizšķiediet pārtiku. Ēdiet to, kas nepieciešams, jo tas, ko jūs izsaimniekosiet šodien, būs nepieciešams rīt. Pateicieties jūsu Debesu Tēvam kaut vai par to mazumiņu, ko katra diena jums atnes; lūdziet Dzīvības maizi un miesas barību ar Tēvreizi, kā mācīja jūs Mans Dēls.
Tātad, sagatavojiet sevi, Mani bērni, nodrošinieties ar pārtiku un ūdeni, tā, lai jūs varētu tikt ar visu galā Lielā bada dienās.
Lai Dieva Miers ir ar jums, un, lai jums palīdz Mana, Mātes aizsardzība.

Jūsu Māte, Marija, Mistiskā Roze.

Dariet šo vēstījumu pēc iespējas ātrāk zināmu cilvēcei.

(*) JEREMIJAS GRĀMATA