2013.gada 2.septembris, pl.8.50

Mans Mariāniskais banneris (karogs) kopā ar Manu Rožukroni būs garīgā aizsardzība visai Dieva tautai!

Marijas Mistiskās Rozes steidzams aicinājums visai Dieva tautai.
Manas Sirds bērniņi, lai Dieva miers ir ar jums visiem un Mana, Mātes mīlestība, un aizsardzība ir ar jums viernmēr.
Drīz cilvēce cietīs no kara posta un līdz ar to nāks arī bada pātaga. Līdz ar karu sāksies arī Lielās Nelaimes dienas – tas viss ir Mana pretinieka un viņa šīszemes aģentu darbs, kuri vēlas, lai sāktos Lielā Armagedona.
Mana Tēva Radītais drebēs no kara saucieniem un no ieroču, un tērauda putnu atbalsīm.
Mani bērniņi, tūlīt, tūlīt šeit – uz zemes – sāksies lielā garīgā cīņa starp ļauno un labo. Erceņģelis Miķelis un Mana Tēva Debesu Hostas (Saimnieki) ir gatavi atvairīt uzbrukumu, Radītais būs kaujas lauks; aktivizējiet jūsu lūgšanas un lūgšanu grupu kaujas formas, slavēšanas grupas un Rožukroņa lūgšanu grupas, lai jūs varētu atbalstīt Debesu Hostas (Saimniekus).
Apvienojieties korī, vienā balsī lūdzoties un slavējot, nožēlojiet grēkus un gavējiet, un Es apliecinu, ka jūs nodrošināsiet Mana pretinieka armiju sakāvi.
Lielās garīgās cīņas laikā jums visiem jābūt lūgšanā vienotiem, savās mājās un lūgšanu vietās paceliet Mariānisko banneri (karogu)*.
Mans Mariāniskais banneris (karogs) kopā ar Manu Rožukroni būs garīgā aizsardzība visai Dieva tautai.
Es jums saku, ka Mans pretinieks, ieraugot banneri (karogu), bēgs; novietojiet to jūsu mājās goda vietā, izgatavojiet tā mazāka mēroga atdarinājumu (kopiju), lai jūs varētu to nēsāt ap kaklu kopā ar Manām Rožukroņa krellēm – tas būs spēks un garīgais vairogs tumšajos laikos, kas tuvojas.
Lai visa katoļu pasaule sagatavo sevi ar Dieva Bruņām (ieročiem) lielajai cīņai par savu brīvību, kas tūlīt, tūlīt sāksies šeit – uz zemes. Cik drīz vien iespējams, sapulciniet savējos savās mājās, neatrodieties uz ielas vēlu naktī, jo dēmoni ir sākuši iebrukumu Zemē, un tieši nakts laikā viņi būs visaktīvākie; viņi mēģinās atrast orgānus, ko izmantot un veiks uzbrukumus mājām.
Tāpēc esiet sagatavoti, Mans Mariāniskais kareivju karaspēks, neatstājiet novārtā jūsu lūgšanas, jo jums jebkurā mirklī var uzbrukt jūsu fiziskajai, psihiskajai un garīgajai būtībai: palieciet piesardzīgi, lai jūs atvairītu uzbrukumus no Mana pretinieka un viņa ļaunuma saimniekiem. Atcerieties: uzvara pieder Dieva bērniem, un Es, jūsu Māte, aizvedīšu jūs, bērni, līdz uzvarai.

Jūsu Māte un Karaliene,kas jūs mīl,
Marija Mistiskā Roze.

Dariet Manu vēstījumu zināmu visai cilvēcei.

* Skatīt: „Mariāniskais karogs”