2013. gada 20.janvāris, pl.15: 40

Tie, kuri pielūdz zvēru un pieņem viņa „zīmi” (uz pieres vai rokas), dzers vīnu no Dieva Dusmu kausa!

Neatliekams Marijas, Mistiskās Rozes aicinājums cilvēcei
Manas Sirds bērni, Dieva miers, lai ir ar jums.
Tuvojas lielo pārbaudījumu dienas. Viss, liekas, ka ir mierīgi, bet realitāte ir pavisam cita. Ir jau sākusies radītā pārveidošana. Jums būs jāiemācās dzīvot ekstremālos dabas apstākļos, jo daudzās vietās vasarā būs neizturams karstums un citās – ziema nebeigsies. Saule sakarsēs zemi, kā vēl nekad agrāk, un sniegs būs vietās, kur jūs nekad to nebūtu gaidījuši.
Augstās temperatūras un ļoti zemās temperatūras daudzas vietas uz zemes padarīs neapdzīvojamas.
Tas pietuvinās vispārējam ekonomiskajam sabrukumam, un papīra nauda zaudēs savu nozīmi. Daudzu bagātības izbirs un aizripos pa zemi, un daudzi būs izmisumā, kad redzēs savu impēriju pilnīgu bojāeju.
Daudzās vietās ūdens kļūs par deficītu, un daudzas tautas vajās bads un slāpes.
Neizbēgami tuvojas karu vētras. Ļaunā sūtņi grib destabilizēt pasauli, sagatavot augsni antikristam, un iedibināt uz zemes viņa verdzības un pasaules tautu apspiešanas režīmu.
Ar Mana oponenta „zīmi” jau tiek apzīmēti daudzu pasaules valstu iedzīvotāji.
Cilvēce tiks ievesta maldos un daudzi būs pazaudēti zināšanu trūkuma dēļ.
Solījums uzlabot medicīniskās apkalpošanas sistēmu novedīs pie tā, ka daudzi labprātīgi pieņems „zīmi”, un tādējādi pazaudēs savu dvēseli. Mikročips ir „zvēra zīme”. Tas ir minēts Svētā Jāņa Atklāsmes grāmatas 13.nodaļā.
Es neatlaidīgi aicinu jūs, Mani uzticīgie bērni, tie, kas zina Dieva Svēto Vārdu un Viņa Vēstījumus, māciet visiem tiem, kuri staigā garīgā vienaldzībā un neziņā, kas notiks. Mani bērni, sakiet, ka mikročips, ko piedāvās jūsu valdības, kā daudz augstākas kvalitātes dzīves standartu, tā ir „zvēra zīme”; Tad labāk nomirt, nekā ļaut implantēt „zīmi”, jo, līdzko jūs to izdarīsiet, jūs vairs neko nevarēsiet atcelt, jūs nevarēsiet no tā atteikties, un jūs pazaudēsiet prāta (gara) dzīvību.
Dārgie bērni, neļaujiet, lai jūs tik smalki apkrāpj tumsas dēli. Atzīstiet Patiesību, un Patiesība jūs darīs brīvus. Turieties stingri pie sava Debesu Tēva un savas Debesu Mātes, un esiet pārliecināti, ka mēs to nepieļausim.
Visi tie, kuri pielūdz zvēru un pieņem viņa „zīmi” (uz pieres vai rokas), dzers vīnu no Dieva Dusmu kausa. (Jāņa Atklāsmes 14; 9-10)
Dievs pār visiem tiem, kuri pielūgs zvēru un pieņems viņa „zīmi”, sūtīs ļaundabīgas čūlas (sērgas). (Jāņa Atklāsmes 16; 1-2). Viņu miesas būs pārklātas ar neizdziedējamām brūcēm. Viņi tiks atdalīti no Mana Dēla ganāmpulka un viņu atalgojums būs Mūžīgā Nāve.
Dārgie bērni, nemeklējiet dārgumus šīs zemes bagātībās, jo drīz tas viss pāries. Tā vietā meklējiet jūsu patieso dārgumu – Dievu, un jūs varēsiet izbaudīt Mūžīgās Dzīves prieku.
Visus tos, kuri gūst labumu no bagātības un materiālajām vērtībām, Es aicinu jūs praktizēt labdarību, savā žēlsirdībā atbalstot savus trūkumā nonākušos brāļus un māsas, jo pienāks diena, kad jūs piedzīvosiet, kā krīt naudas elki, un jūsu, un jūsu ģimenes izdzīvošana būs atkarīga no tā, ko esat darījuši citu brāļu un māsu labā.
Neturieties ne pie lietām, ne cilvēkiem, ne slavas, ne savas bagātības, ne arī varas, jo tas viss negarantēs jums dzīvi. Meklējiet vienīgi Dievu un atdodiet Viņam savu uzticību, lai jūs varētu baudīt Mūžīgās Dzīves bagātības.

Jūsu Māte, kura jūs mīl, Marija, Mistiskā Roze

Dariet zināmu šo vēstījumu visai cilvēcei.