2013.gada 28.augusts, pl. 08.45

Ģenētiskās manipulācijas ir pretrunā ar Dzīvības Likumiem!

Jēzus, Labā Gana steidzams aicinājums cilvēcei.
Miers ar jums, Mana ganāmpulka avis.
Ģenētiskās manipulācijas ir pretrunā ar dzīvības likumiem. Šīs pasaules zinātnieki, jūs radāt monstrus, jūs manipulējat ar dzīvību, un jums par to būs dārgi jāmaksā! Jūsu nāves tehnoloģija pavērsīsies pret jums, jūsu alkas pēc varas un jūsu lepnums būs jūsu nāve. Visi ģenētiski modificētie radījumi ir apvainojums Radīšanas Likumiem, ģenētiskās manipulācijas ar pārtiku radīs nopietnas deformācijas problēmas un neārstējamu slimību iedzīvotājiem, kas to patērēs!
Visi tie, kas patērē ģenētiski modificētu gaļu, dārzeņus un citus pārtikas produktus, iegūs dažāda veida vēzi, viņi un viņu pēcnācēji cietīs no defektiem. Ģenētiskās manipulācijas radīs vīrusus, kaitēkļus un slimības, kas nav pazīstami zinātniekiem, un veidos deformētu sabiedrību ar dažādu ķermeņa daļu mutācijām, kas padarīs šīs nabaga radības par monstriem. Nabaga radības, tā būs atteikšanās no Cilvēces!
Ak, Mana tauta, daudzi zinātnieki uzskata sevi par dieviem un nes Radītajam nelaimi!
Gēnu inženierija ir Mana pretinieka darbs, jo viņš vēlas pasmieties par dzīvību, ko radījis Dievs. Mans ganāmpulks, atturieties no ģenētiski modificētu pārtikas produktu patērēšanas, jo vareno valstu valdnieki vēlas noslaucīt no zemes lielāko daļu cilvēces, un vismazāk attīstīto valstu iedzīvotājus izmantot kā jūrascūciņas, lai veiktu šīs drausmīgās manipulācijas.
Bagātās valstis iegulda ievērojamus līdzekļus ģenētiskajā izpētē, apgalvojot, ka tā sagatavojas pārtikas trūkumam pasaulē, un, ka ģenētiskā zinātne būs risinājums tam, lai pasauli nodrošinātu ar pārtiku.
Esiet uzmanīgas, Manas avis, lai jūs nekļūstat par vergiem un einuhiem, kas kalpo Jaunajai Pasaules Kārtībai!
Viņi ir veikuši ģenētiskos eksperimentus ar dažādu sugu dzīvniekiem un manipulējuši ar cilvēku un dzīvnieku gēniem, kas ir pretrunā ar Radīšanas Likumiem; to viņi dara arī ar lauksaimniecības produktiem.
Visas nepilnības (neveiksmes) tiks nosūtītas uz mazāk attīstītām valstīm, un tās maksās par drausmīgajām ģenētiskajām manipulācijām.
Šīs pasaules valdnieki vēlas iznīcināt nabadzīgo valstu iedzīvotājus, jo, viņuprāt, trešās šķiras tautām ir jāpazūd, lai tikai attīstītās valstīs valdītu pār iedzīvotājiem. Ak, Mana tauta, cik grūts un smags ir krusts, kas jūs gaida! Nebīstieties, Es esmu ar jums, tas viss ir daļa no jūsu attīrīšanas; turieties pie Manis kā zari pie vīnogulāja, un neviens mats no jūsu galvas netiks zaudēts. Atcerieties: Vienīgi tie, kas ir neatlaidīgi, sasniegs Dzīvības Kroni. Es jums atstāju Savu mieru, Manu mieru Es jums dodu. Nožēlojiet grēkus, jo Dieva Valstība ir tuvu.

Jūsu Skolotājs un Mācītājs Jēzus,
visu laiku Labais Gans.

Manu vēstījumu dariet zināmu Mana ganāmpulka avīm.