2014.gada 14.aprīlis, pl.08.10

Mans Svētais Rožukronis ir kompass, kas jūsu aizvadīs līdz Jaunradītā Vārtiem

Marijas Mistiskās Rozes steidzams aicinājums Dieva bērniem
Manas Sirds bērni, Dieva miers lai ir ar jums.
Vīruss, ko laboratorijās radījuši zinātnieki, kas atrodas Mana pretinieka dienestā, drīz tiks izplatīts gaisā un izraisīs lielas pandēmijas, kas skars pasaules iedzīvotāju desmito daļu. Šīs pasaules karaļi tā dēvētajās Trešās pasaules valstīs masveidā iznīcinās to iedzīvotājus, un pēc kara pakļaus Jaunajai pasaules kārtībai.
Viņu dabas bagātības pāries tām tautām, kuru karaļi pārstāv Manu pretinieku. Jūs, Cerības kontinenta bērni, laiku beigās tiksiet pievienoti Lielajai Bābelei. Jūsu zemes tiks uzurpētas, konfiscētas un būs daļa no tās teritorijām. Iedzīvotāji, kas paliek šajās valstīs, cietīs un būs paverdzināti tāpat kā ķēniņa Nebukadnecara laikā.
Lielais karš būs līdzeklis, lai valstīs izraisītu haosus un masveidā iznīcinātu lielāko cilvēces daļu. Bērniņi, atcerieties dabas ārstnieciskos līdzekļus un ieteikumus, ko Mēs nosūtījām ar Mūsu instrumenta, Mary Jane Even starpniecību, uzglabājiet tos dabiskā veidā un izmantojiet, kad tiks atraisītas šīs pandēmijas, jo šie līdzekļi glābs daudzu dzīvības. Viss ir gatavs, un var sākt valdīt šīs pasaules karaļu saplānotā verdzība un nāve, un ar to sāksies arī Mana pretinieka valdīšanas beigu laiks.
Bērniņi, liels dators, kam dots nosaukums „Zvērs”, apstrādā informāciju par visu cilvēci; Šīs programmas mērķis ir dot startu čipu (mikroshēmu) implantēšanai, kas sadalīs zemes iedzīvotājus. Nedaudzi būs nelokāmi un paliks uzticīgi Dievam, lielākā daļa saglabās uzticību šīs pasaules Princim, un viņi tiks marķēti ar zvēra zīmogu, lai varētu saglabāt un baudīt labumus no savas mantas. Viņa lepnums, ambīcijas un Dieva noliegšana, piespiedīs tos pazaudēt savu dvēseli; – trīs ar pusi gadus, kas ir Mana pretinieka pēdējās valdīšanas laiks; Paejot šim Dievišķā Taisnīguma laikam, viņi tiks noslaucīti no Zemes vaiga, un viņi būs tie salmi, kas degs mūžīgi.
Sagatavojiet Manus bērnus čipa, zvēra zīmes ieviešanai; jūs zināt, ka tas ir zīmogs, ka Mans pretinieks iezīmēs savu ganāmpulku. Atrodiet jebkādu iemeslu, lai netiktu apzīmogoti, jo labāk ir mirt, nekā zaudēt savu dvēseli. Debesis jums neatteiks Mannu, ko Mans Tēvs jums nosūtīs katru dienu; vienkārši ticiet un paļaujieties uz Kungu; palieciet vienoti pastāvīgā lūgšanā un mīlestībā, un nekas jums netrūks. Jūsu Māte jūs vadīs un katru dienu rādīs ceļu, pa kuru sekot. Nebaidieties, Mani mazie bērniņi, Mans Tēvs ir pa ceļam jūsu ceļojumā caur mūžību, Viņš ierādīs, kā daudziem instrumentiem, atgriežoties šajā pasaulē, jūs ir jāvada šajās Lielo bēdu (likstu) dienās. Katrā no Manām saimēm (kopienām) būs instruments, kas saņems norādījumus caur Mana Rožukroņa lūgšanu, un Es, jūsu Māte, jūs vadīšu šo tumsas dienu vidū.
Mans Svētais Rožukronis ir kompass, kas jūsu aizvadīs līdz Jaunradītā Vārtiem. No šī brīža paļāvība un intensīvas lūgšanas var jūs sagatavot tām dienām, kad vienīgi lūgšanas – vēlams nemitīgās (ķēdes) – būs jūsu izturība un aizsardzība. Bez turēšanās pie Dieva un lūgšanām, jūs ātri aiziesiet bojā; tāds pats iznākums jūs var sagaidīt arī tad, ja jūs iziesiet uz ielas, neapliekot sev garīgās aizsargbruņas, jo jūs riskējat sadurties ar ļaunuma spēku uzbrukumu, un jūsu dzīve būs briesmās. Katrs, kas saskarsies ar šiem garīgā ļaunuma spēkiem, neesot nodrošinājies ar Debesu aizsardzību, tiks uzvarēts un zaudēs savu dvēseli. Atbilstoši, kā tas nākas bērniņiem, ievērojiet šos norādījumus, tā, lai jums, iespējams, nenāktos nožēlot nepaklausību.

Jūsu Māte, kas jūs mīl, Marija Mistiskā Roze

Dariet zināmus Manus vēstījumus visai cilvēcei.