2016.gada 14.septembris, pl.13.45

Mans dēls, šīs ir mana Marianiskā Karaspēka cīnītāju Bruņas

Marijas Kristiešu Palīdzības aicinājums Viņas Marianiskā Karaspēka cīnītājiem.
Mana Kunga miers ir ar jums visiem un mana palīdzība un Mātes aizsardzība vienmēr jūs pavada.
Mans dēls, šīs ir mana Marianiskā Karaspēka cīnītāju Bruņas. Šīs ir Bruņas, ko valkās Dieva bērni garīgai kaujai; tās jāizgatavo no viegla materiāla, tā, lai tās nebūtu pārāk smagas; šo ideju nodod tālāk manam dēlam Hektoram, tā lai viņš tās varētu izstrādāt un parādīt Dieva tautai.
Izpildiet norādījumus, ko mūsu mīļais Princis Miķelis deva jums vīzijā, jo šīs ir mana Marianiskā Karaspēka cīnītāju Bruņas. Šīm Bruņām jābūt komplektā ar Marianisko Karogu un tās ir jānēsā fiziski un garīgi. Tās ir Garīgās Bruņas no Efeziešiem 6.10-20 materiālā formā.
Izmantojiet šīs pasaules tehnoloģiju un nododiet to kalpošanā Dievam. Izgatavojiet mazāka izmēra kopijas un samontējiet šīs Bruņas ar savu ķermeni, un kopā ar Marianisko Karogu nēsājiet sev uz kakla. Svētījiet (pasvētiet), un tādējādi jūs būsiet bruņoti katras dienas garīgajai cīņai.
Uz priekšu, mani kareivji, un vienmēr esiet cīņas gatavībā! Triumfs pieder Mūsu Abu Sirdīm!
Jūsu Māte, Marija Palīdzība Dieva tautai.

Paskaidrojums bruņām, ko man vīzijā parādīja Svētais Miķelis
Mans brāli, Enoh, Bruņām ir jālaistās zeltā un sudrabā, pārstāvot Dieva Taisnīgumu un Dievišķību.
1. Ķivere: sudraba krāsā ar uzrakstu zelta burtiem, kas saka: PESTĪŠANA, un ķiveres priekšpusē KRUSTS AR KRUSTĀ SISTO ( KRUCIFIKS) zeltā.
2. Krūšu aizsargs: jums to vajag veidot zelta krāsā, priekšpusē SARKANS KRUSTS, kas stiepjas uz leju, un apakšā sudrabā vārds TAISNĪGUMS. Uz krūšu aizsega pa labi un pa kreisi DIEVA ROKAS, turot labajā rokā JĒZUS SIRDI un no pirksta karājošos DĀRGO ASIŅU ROŽUKRONI. Kreisajā pusē roka virzās no otras puses, satverot MARIJAS BEZVAINĪGO SIRDI un no pirksta karājošos SVĒTO ROŽUKRONI. Paskaidrojums: Sarkanais Krusts – tās ir mocekļu asinis; divas sirdis – Jēzus un Marijas Sirdis aicina Dieva tautu nostiprināties tajās jeb veltīties tām. Rožukroņi pārstāv Dievišķā Jēra Asiņu un Marijas Rožukroņa spēku, ar kuriem tiks sakauta ļaunā armija pēc Dieva Taisnīguma.
3. Patiesības josta: pārstāv Jēzu, kurš ir Ceļš, Patiesība un Dzīvība, un sastāv no baltas un sarkanas krāsas, kas ir Labā Gana krāsas.
4. Ticības Vairogs: sudraba krāsā ar MANU ATTĒLU zelta krāsā, dēmona galvas sadragāšanai ar manu kaujas saucienu ar zelta burtiem: KAS IR KĀ DIEVS. NEVIENS NAV KĀ DIEVS. Un beigās liek vārdu: TICĪBA.
5. Taisnīguma Zobens: sudraba ar uzrakstu zelta burtiem, kas saka: DIEVA VĀRDS.
6. Miera Sandales: tās ir līdz puscelim, zelta krāsā, katra no kurām nes vārdu lielā drukā: MIERS.
Tik daudz par Bruņas vīziju, ko man deva Svētais Miķelis.

karogs

2014.gada 14.septembris, pl.14.10:

Mans Marianiskais karaspēks, esiet gatavi un sagatavojušies, jo tuvojas Lielās Kaujas dienas!

Marijas Kristiešu Palīdzības aicinājums Dieva tautai.
Manas Sirds bērniņi, mana Kunga miers ir ar jums visiem un mana palīdzība un aizsardzība jūs vienmēr pavada.
Mans Marianiskais karaspēks, esiet gatavi un sagatavojušies, jo tuvojas Lielās Kaujas dienas. Enohs jums palīdzēs, jo viņš ir viens no mana Tēva izvēlētajiem, lai dotu norādījumus un sagatavotu Dieva Tautu garīgajā cīņā. Klausieties un ievērojiet norādījumus, kurus jums sūtām caur mūsu vēstnesi.
Pieskaņojiet visu jūsu darbību, lai viņš varētu izpildīt savu misiju; viņš nāk no mums, iztaisnojiet ceļu, negaidiet citu, viņš jau ir starp jums un Dieva Godība ir ar viņu.
Sagatavojiet izvēlētās tautas saņemt vēstnesi no Pirmavota, kas nes Labo Vēsti Dieva Tautai. Priecājieties, jo Visuvarenais ir nosūtījis pravieti starp jums.
Enohs (Enoch), Ēnohs (Enoc) vai Ēnohs (Henoc) – tas ir viens un tas pats vēstnesis, tāpēc neapšaubiet viņa vārdu un viņa misiju. Mana Kunga Gars ir ar viņu un ar Eliju, viņi būs kā divi svečturi, kas izgaismos ceļu Dieva Tautai tuvojošās tumsas dienās. Elija un Enohs iznīcinās antikrista ķecerības un viltu viņa pēdējās valdīšanas laikā. Mana Dēla ganāmpulks uzklausīs un sekos, tāpēc ka viņi redz viņos Dieva klātbūtni, kurš nāk, lai apmeklētu un iedvesmotu Savu tautu.
Mans pretinieks un viņa ganāmpulks viņus vajās un viņiem uzbruks, bet tas nenodarīs kaitējumus, jo ar viņiem būs Dieva spēks. Visi tie, kas mēģinās viņiem kaitēt, mirs pirmie; tikai tad, kad viņi beigs savu misiju, tie tiks mana pretinieka uzvarēti un viņi atdos savu dzīvību. Mans Tēvs būs pagodināts ar Viņa divu liecinieku liecībām.
Sagatavojieties, Dieva tautas, gūstiet labumu no Enoha un Elijas, un atcerieties, ka Triumfs pieder mūsu divu Sirdīm.
Palieciet mana Kunga mierā.

Jūs mīl jūsu Māte, Marija Kristiešu Palīdzība.

Bērniņi, dariet zināmus manus vēstījumus visai cilvēcei.