2015.gada 14.aprīlis, pl.08.10

VISUMS GATAVOJAS IEIET ŠOKĀ (SATRICINĀJUMĀ), MANI BĒRNI KĻŪS PAR LIECINIEKIEM DAUDZĀM KOSMISKĀM PARĀDĪBĀM!

Žēlsirdīgā Jēzus aicinājums cilvēcei.
Mani bērni, miers ar jums.
Tuvojas Lielo Bēdu (Nelaimes) dienas, sagatavojieties garīgi, psiholoģiski un fiziski, tā, lai jūs spētu pārciest šīs ciešanu dienas. Nezaudējiet galvu, nemitīgi lūdzieties un lūdziet palīdzību no Debesīm, tā, lai viss būtu vieglāk. Es paziņoju, ka dienas tiks arvien vairāk saīsinātas, nekrītiet panikā, jo, ja tās netiktu saīsinātas, jūs neizturētu attīrīšanu.
Ir labi, Mani bērni, ka tagad jūs sākat pierast pie jaunā dzīves režīma; ejiet gulēt agri, lai jūs varētu pietiekami daudz atpūsties, jo nakts stundas būs ļoti īsas. Kosmiskā parādība, kas pārvietos Zemes Asi, jau nāk, un tā paātrinās tās rotācijas ātrumu vēl vairāk, kas jau tuvākajās dienās saīsinās jūsu laiku, sasniedzot divpadsmit stundu limitu. Šis ir Debesu noteikts laiks, lai sāktu Lielo Bēdu (Nelaimes) dienas.
Jūs nedrīkstat krist panikā, atcerieties, ka viss ir Dieva Griba; izjaukt visu visā Visumā, lai sakārtotu (izlīdzinātu) visu no jauna; vienīgi tādējādi var rasties jauns radītais. Visums gatavojas ieiet šokā (satricinājumā), Mani bērni kļūs par lieciniekiem daudzām kosmiskām parādībām. Parādībām, kādas nekad nav redzējusi cilvēce; uguns no debesīm kritīs uz zemes tā, kā agrāk nekad nav redzēts, un daudzas valstis, dēļ to ļaunuma un grēka, pazudīs.
Ar Mana Tēva Dievišķo Gribu visas radības un radītais atradīsies ciešanās. Visam uz šīs saules ir savs laiks, un Lielās Nelaimes laiks jau ir pienācis. Atkal Es jums saku: nebaidieties; ja jūs paliksiet Manī, kā zars pie vīnogulāja, neviens no jums vairs nezaudēs galvu; ja jūs novērsīsieties no Manis, jūs zaudēsiet. Es esmu Mūžīgās Dzīves Vīnogulājs, Dzīvais Ūdens, kurš jūs attīrīs, lai jūs varētu dzīvot mūžīgi. Palieciet Manī, un viss, kas stāv priekšā, noritēs jums kā sapnis.
Ievērojiet Manas Mātes norādījumus, atcerieties, ka Viņa būs Tabernākuls, kurā Es palikšu šajās dienās. Centieties meklēt Manu Māti un Mani, un jūs šajās ciešanu dienās atradīsiet mieru un mierinājumu. Neatstājiet novārtā Viņas Rožukroni, jo tas ir kompass, kas jūs aizvedīs uz Mana Jaunā Radītā vārtiem. Es atstāju jums Manu mieru, Es dodu jums Manu mieru. Nožēlojiet grēkus un atgriezieties, jo Dieva Valstība ir tuvu.

Žēlsirdīgais Jēzus

Dariet zināmus Manus vēstījumus visai cilvēcei.