2015.gada 5.jūnijs, pl.12.50

MANI BĒRNI, SPĒLĒT ELFOS VAI ČARLI, ČARLI, VAI SPĒLĒT AR PIEZĪMJU GRĀMATIŅAS SPIRĀLĒM UN ŠĶĒRĒM, SPĒLĒT AR SPIRITISMA DĒLĪTI – TAS NOZĪMĒ ATVĒRT GARĪGĀS DURVIS MANAM PRETINIEKAM UN VIŅA DĒMONIEM, LAI TIE JŪS PĀRŅEMTU!

Marijas Svētdarītājas ļoti steidzams aicinājums vecākiem
Manas Sirds bērniņi, lai Dieva mīlestība ir ar jums, un mana, Mātes aizsardzība vienmēr jūs pavada.
Vecāki, pievērsiet uzmanību saviem bērniem, jo mans pretinieks grib iznīcināt ģimenes. Vecāki, esiet ļoti vērīgi, kontrolējiet to, ar ko jūsu bērni nodarbojas: ko skatās, ko lasa, ko klausās un spēlē; Es to saku jums tāpēc, ka ļaunā instrumenti caur pēdējo laiku tehnoloģijām ir saindējuši bērnu un jauniešu dvēseles ar spēlēm, mūziku, filmām, video, televīzijas programmām un raidījumiem, kas pārblīvēti ar sublimināliem (zemapziņu ietekmējošiem) vēstījumiem, kas izraisa daudzu garīgo un fizisko nāvi.
Mani bērni, spēlēt elfos vai Čarli, Čarli, vai spēlēt ar piezīmju grāmatiņu spirālēm un šķērēm, spēlēt ar spiritisma dēlīti – tas nozīmē atvērt garīgās durvis manam pretiniekam un viņa dēmoniem, lai tie jūs pārņemtu (apsēstu). Neviena spēle, kurā jūs lūdzat papildu informāciju, nav nekaitīga. Nedomājiet, ka, izsaucot mirušo radinieku dvēseles, tās būs tās, kas nāks; Es jums saku, ka to darot jūs esat atvēruši elles vārtus; jūs zināt, ka mans pretinieks ir viltīgs, un maskējas kā gaismas eņģelis, jūs maldinot un nozogot jums dvēseli.
Daudzi bērni un jaunieši tiek mana pretinieka sagūstīti, spēlējot šīs spēles, kurās viņi lūdz informāciju no slēptiem avotiem. Bērniņi, spēlējot šīs spēles, kas ir šķietami nekaitīgas, jūs atverat savas dvēseles – kas jums ir – durvis pretiniekam. Piesaucot mirušo radinieku garus, tie, kas ierodas pie jums, ir maskēti dēmoni, kuri pretendē būt šie jūsu ģimenes locekļi, atcerieties, ka mans pretinieks staigā kā rūcošs lauva, meklējot, ko aprīt; viņš zina, ka viņam ir maz laika, tāpēc viņš izvērš plašumā visu savu viltību, lai pazudinātu iespējami lielāku skaitu dvēseļu.
Vecāki, pievērsiet lielu uzmanību videospēlēm, kuras spēlē jūsu bērni, jo daudzas no šīm videospēlēm ir ritualizētas ar okultismu, un to mērķis ir atvērt Manu bērnu un Manu jauniešu prātus uz vardarbību, ļaunumu, seksu, narkotiku lietošanu, homoseksuālismu, prostitūciju un nāvi. Laikus sāciet kontrolēt, kādas multiplikācijas filmas skatās jūsu mazie, jo gandrīz visas no tām ir piepildītas ar zemapziņas vēstījumiem par vardarbību, seksu un citiem miesas grēkiem, lai Manus bērnus novestu līdz garīgo un morālo vērtību zudumam un, visskumjākais, atsvešināšanos no Dieva un ģimenes. Mostieties, vecāki, no jūsu pasivitātes, neturpiniet būt tik liberāli (saprotoši) ar saviem bērniem; atcerieties, ka jūs dzīvojat tumsas laikos, un jums ir jābūt ļoti uzmanīgiem ar to, ko viņi, jūsu bērni, redz, spēlē, lasa un klausās, tā, lai rīt jums nenāktos gausties (nožēlot) par viņu slikto uzvedību un, visskumjākais, viņu dvēseles zaudējumu.
Bērni, tetovēti ķermeņi ir pagānu prakse, kas ir pretrunā ar Dieva Svēto Vārdu, kurš saka: par piemiņu mirušajiem jums nebūs iegriezt zīmes savā miesā, nedz savās miesās iededzināt (tetovēt) rakstus (Levitu (3 Mozus) 19,28). Atcerieties, ka jūsu miesa ir Svētā Gara templis un to nedrīkst apgānīt, iznīcināt, nedz arī kremēt. Es atgādinu jums, ka visi šie ķermeņa marķējumi nāk no mana pretinieka un ļaunā instrumentiem, tā, lai jūs meklētu, kā apgānīt Dieva Darbu un atkāptos no pestīšanas ceļa. Domājiet kā Mani bērni, un jums nevajadzēs marķēt jūsu ķermeni ar tetovējumiem, jo tas nav patīkami Dievam, un tāpēc jums rīt būs par to jāatbild.
Vecāki, iztaisnojiet savas ģimenes ceļus! Daudz runājiet ar saviem bērniem, veltiet laiku viņu uzklausīšanai, jo daudzas ģimenes tiek zaudētas, trūkstot mīlestībai, dialogam, izpratnei un, pirmkārt – tajās nav Dieva. Atgriezieties pie Dieva jūsu mājās, lūdzieties manu Rožukroni, jo ģimene, kas lūdzas kopā, turas kopā.
Lai mana Kunga miers ir ar jums.

Jūs mīl jūsu Māte, Marija Svētdarītāja, Alto de Guarne (Antioquia)

Izplatiet manus vēstījumus visai cilvēcei.