2016.gada 28.februāris, pl.13.50

TUVOJAS TUMSAS DIENAS, ATTĪRĪŠANAS DIENAS!

Jēzus Labā Gana steidzams aicinājums Viņa ganāmpulkam
Mana ganāmpulka avis, miers ar jums.
Tuvojas tumsas dienas, attīrīšanas dienas. Nemitīgi sauciet un lūdzieties uz Debesīm, tā, ka jūs varētu tikt galā ar šīm pārbaudījumu dienām, nezaudējot ticību un cerību. Mani bērni, Mana ganāmpulka avis, kad vilks darīs sevi zināmu, jums ir jāpaliek nomodā, jo naktīs valdīs ļauni garīgi subjekti. Būs darīti zināmi visi ļaunā sūtņi (emisāri) un viņu darbība tiks aktivizēta. Jūs tos pazīsiet pēc to augļiem.
Mans ganāmpulks, saglabājiet mieru un nekrītiet panikā; apzīmogojiet vilkus ar Manām Asinīm un pārklājiet tos ar Manām Brūcēm, lai tie nenodarītu jums kaitējumu. Neiesaistieties strīdos vai cīņās – vardarbīgā konfrontācijā ar tumsas bērniem; tas, kas jums ir jādara tajās dienās – jālūdzas; lai šīs lūgšanas ir jūsu sabiedrotās un Garīgās Bruņas – jūsu aizsardzība. Līdz brīdim, kad beigsies vilka pēdējā valdīšana, kas ilgs 1290 dienas, jums nāksies garīgi cīnīties ar visiem ļaunuma iemiesotiem un bezmiesiskiem subjektiem. Visu laiku lūdzieties un neizlaidiet kādu stundu bez lūgšanu aizsardzības, tā, lai jums nenāktos sagaidīt nepatīkamus pārsteigumus. Atcerieties, ka tajās dienās būs garīgā cīņa un vilks, un viņa līdzskrējēji, sekotāji pastiprinās savus uzbrukumus, meklējot veidu, kā pazudināt iespējami lielāku skaitu Manu avju.
Mans ganāmpulks, svētījiet un eksorcizējiet: krucifiksus, medaļas, attēlus, Rožukroņa krelles un visu, kas jums var būt un ko mēs pārstāvam. Jums vienmēr sev līdzi jānēsā eksorcizētu Krucifiksu vai eksorcizētu Rožukroni (krelles); Mana Krusta spēks un Manas Mātes Rožukroņa spēks liks bēgt prom ļaunajiem gariem, dēmoniem. Mana Krusta mazāka mēroga spoguļattēls (reprodukcija), kas ir svētīts vai eksorcizēts, ir jāpieliek ārdurvju iekšpusē un virs katras istabas durvīm jūsu mājās.
Lūdzu, nodrošinieties ar eksorcizēta ūdens, sāls un eļļas rezervēm, jo tas viss būs nepieciešams garīgajā kaujā un jūsu mājas dezinficēšanai un attīrīšanai. Es to saku tāpēc, ka tajās dienās viss būs piesārņots ar ļauniem subjektiem, kas klīdīs pa gaisu. Visu svētījiet un apzīmogojiet ar Manām Asinīm, tajās dienās – ar Manu Asiņu spēku – salaužot tumsas bērnu lāstus. Manu Asiņu Litānija (Jēzus Kristus Dārgo Asiņu Litānija) attīrīs jūs. Mana Krusta Ceļa spēks atmetīs dēmonus un pienesīs daudzas zaudētās dvēseles. Ņemiet vērā, ka šos garīgos norādījumus Es jums dodu, jo tie jums kalpos rīt, tā, ka jūs varētu uzturēt, nodrošināt uzvaru.
Manas Mātes Rožukronis, Manu Dārgo Asiņu Rožukronis, Manu Brūču Rožukronis, Mans Krusta Ceļš, veltīšanās manām Dārgajām Asinīm, Manu Asiņu Bruņas – Manis dotas Enoham, mūsu mīļā Miķeļa lūgšanas un eksorcisms, Manu Eņģeļu piesaukšana palīgā un vēršanās pie Trīsvienīgā, Svētās Trīsvienības – tas viss ir spēcīgi garīgie ieroči un jūs paliksiet aizsargāti, un tas dos jums lielas uzvaras pār ļaunā spēkiem. Neaizmirstiet, ka, pirms došanās garīgā kaujā, ir jāizveido savas garīgās bruņas, tās jāapliek sev kā kareivim, kurš gatavojas kaujai.
Kad jūs no lūgšanām veidojat Bruņas, kas apklāj jūsu ķermeni, rīkojieties šādi: es aplieku patiesības jostu – jūs iztēlojaties, kā apliekat jostu; es ietērpjos taisnības bruņās – jūs iztēlojaties, kā apliekat bruņas. Ticības vairogu – jūs iztēlojaties, kā satverat ticības vairogu; pestīšanas bruņu cepuri – jūs iztēlojaties, kā uzliekat galvā bruņu cepuri; miera sandales – jūs iztēlojaties, kā jūs apaujat kājas; un beidzot jūs iztēlojaties, kā jūs pie sava vidukļa piestipriniet Gara zobenu, kas ir Dieva Vārds. Neaizmirstiet nostiprināt jūsu bruņas ar 91.psalma lūgšanu. Jums tas jādara no rīta un vakarā. Esiet sagatavoti, Mans ganāmpulks, jo garīgās kaujas dienas tūlīt, tūlīt sāksies.
Savu mieru Es jums atstāju, Savu mieru Es jums dodu. Nožēlojiet grēkus un atgriezieties, jo Dieva Valstība ir tuvu.

Jūsu Mācītājs, Jēzus Labais Gans.

Dariet zināmus Manus vēstījumus visai cilvēcei.