2018.gada 16.aprīlis, pl.15.20

Sagatavojieties, Mana ganāmpulka avis, jo sāksies jūsu attīrīšanas pēdējais posms

Jēzus Labā Gana steidzams aicinājums Viņa ganāmpulkam
Mana ganāmpulka avis, miers jums.
Tuvojas mēra un bada jātnieki; slimību vīrusi un kaitēkļi ir gatavi izkaisīšanai daudzu valstu, kuras elite dēvē par trešās pasaules valstīm, gaisa telpās. Klusā nāve aiznesīs miljoniem cilvēku dzīvību.
Iluminātu elites, kas vada cilvēces likteni viņu slepenās tikšanās, jau ir vienojušies iznīcināt trešdaļu pasaules iedzīvotāju ar karu un slimību vīrusiem. Slimības, kuras nekad nav pieredzētas, baktērijas, kas ēd gaļu, un visu veidu vīrusi jau ir gatavi; lai sāktu šo drausmīgo plānu, jāsagaida vien kara sākšanās.
Esiet uzmanīgi, Mans ganāmpulks, ar transgēnajiem ēdieniem, jo tie ir daudzu slimību cēlonis! Visi ģenētiski modificētie pārtikas produkti ir kaitīgi veselībai; tādas rūpes par ģenētiski modificētu pārtiku ir tāpēc, ka bada laikā tā tiks pārdota milzīgos daudzumos un sūtīta uz nabadzīgajām valstīm. Viņi grib samazināt šo valstu iedzīvotāju skaitu, lai iegūtu kontroli pār tiem, lai tādā veidā iegūtu iespēju viņus paverdzināt, tā ka viņi kalpotu Jaunās Pasaules Kārtības interesēm.
Es atkal jums, Mans ganāmpulka, atgādinu: sargieties no vakcīnām! Kad kara laikā dzirdat par vakcinācijas kampaņām visā pasaulē, pievērsiet tam uzmanību un visu par to uzziniet, jo daudzas no šīm kampaņām tiks vērstas uz to, lai minimalizētu bērnu, vecāka gadagājuma cilvēku skaitu un sterilizētu vīriešus un sievietes, ar mērķi nepieļaut iedzīvotāju skaita pieaugšanu. Šīs kampaņas tiks veiktas īpaši tajās valstīs, ko dēvē par Trešo pasauli.
Mans ganāmpulks, jūs gaida grūtībām pilnas dienas, Man ir ļoti skumji, zinot, ka šīs cilvēces lielākā daļa tiks zaudēta dēļ nevēlēšanās pieņemt mūsu aicinājumus. Daudzi tiks zaudēti arī zināšanu trūkuma dēļ; tikai Mans uzticīgais ganāmpulks, tie, kuri klausās Manu balsi un pielieto Manus Vārdus praksē, būs vienīgie, kas spēs izturēt šos grūtos pārbaudījumus. Kad karš izraisīsies visā pasaulē, parādīsies bads un līdz ar to arī nāves jātnieks.
Sagatavojieties, Mana ganāmpulka avis, jo sāksies jūsu attīrīšanas pēdējais posms. Nāk liktenīgās dienas, pārbaudījumus spēj iziet vienīgi tie, kas lūdzas un uzticas. Atcerieties: ja jūs paliekat vienoti ar Mani kā zars pie vīnkoka, jums nav ne no kā jābaidās. Es būšu ar jums, Es būšu jūsu Barība, jūsu Gans, nekā jums netrūks, ir pietiekami, ja jūs ticēsiet Man un paļausieties uz Mani, un viss pārējais jums tiks pielikts.
Paturiet prātā 23.psalmu, lai tajās trūkuma un bada dienās jūs ar to lūgtos, tā ka jūs katru dienu varētu saņemt Mannu. Palieciet Manā Mīlestībā, Mans ganāmpulks, nebaidieties, Es būšu ar jums līdz laika beigām.

Jūs mīl jūsu Gans, Jēzus no Nācaretes

Mana ganāmpulka avis, manus vēstījumus dariet zināmus visai cilvēcei