2019.gada 29.maijs, pl.12.15

Bērniņi, aborta grēks liek Debesīm raudāt un tas noved pie tūkstošiem jauniešu un pāru nosodīšanas

Marijas Svētdarītājas steidzams aicinājums Dieva Tautai.
Vēstījums Enoham
Mani mīļie bērniņi, mana Dēla Miers ir ar jums visiem, un mana Mātišķā Aizsardzība vienmēr jūs pavada.

Bērniņi, man ir tik skumji par abortu skaita pieaugumu pasaulē; seksuālā izlaidība pāros; jauniešu seksuālā izvirtība, laulības pārkāpšana, feminisma sātaniskais strāvojums un visas citas ideoloģijas, kas ir pretrunā ticībai un veselīgajām sociālajām, morālajām un garīgajām tradīcijām, eksistējošām mūsdienu pasaulē; tas ir tas, kas aizved jaunatni no Dieva un liek plūst manu nevainīgo radību asinīm.

Bērniņi, aborta grēks liek Debesīm raudāt un tas noved pie tūkstošiem jauniešu un pāru nosodīšanas. Pāru, kas nolemj izdarīt abortu, dvēsele, paliek nomelnē; tas pats notiek ar medicīnas darbinieka vai personas, kas to praktizē, dvēseli. Visi ir vienlīdz atbildīgi Dieva priekšā par šo izdarīto noziegumu. Ja viņi nelabojas, neatzīstas savā grēkā un nelūdz Dievam piedošanu, viņi riskē zaudēt sevi mūžīgi, kad sasniegs mūžību.

Sieviete, kas veic abortu, padara savu vēderu par kapu, tas dara tumšu viņas dvēseli, notraipa viņas sirdsapziņu un attālina Svēto Garu uz laiku, kas nepieciešams, lai atzītos grēkā un to nožēlotu, labotos un saņemtu piedošanu par šo noziegumu. Tas pats notiek ar cilvēku, ārstu vai personu, kas to praktizē; Dieva acīs tie sevi nolādē; ja nāve viņus pārsteidz nelabojušos, grēkus nenožēlojušus un bez piedošanas lūgšanas Dievam, viņi riskē sevi nosodīt.

Aborta grēks atver garīgās durvis dēmonu ieiešanai tajos, kas to praktizē. Bērniem, kas dzimst mātei, kam pirms tam bijis aborts, ir jālūdzas par dziedināšanu un atbrīvošanu mātes miesās, lai viņi būtu brīvi no aborta gara, un rīt viņi neturpinās izliet nevainīgas asinis. Neļaujiet mātēm bez sirds turpināt izliet nevainīgo asinis, jo šis grēks jūs var aizvest līdz mūžīgai nolādēšanai!

Kas tu esi, lai iznīcinātu dzīves ciklu, ko Dievs ir radījis?
Es jums atgādinu, ka dzīve sākas no brīža, kad olšūna ir apaugļota, jebkāda tās pārtraukšana, kas tiek izdarīta, jau ir nāvīgs grēks, tā ir slepkavība.

Atmetiet savu seksuālo izlaidību, bērniņi, atcerieties, ka sekss tiek Debesu pieļauts tikai dzimtas turpināšanai laulības Sakramentā ar Dieva svētību. Jebkuras attiecības līdz laulībām ir netiklība un jebkuras attiecības ārpus laulības, ir laulības pārkāpšana; šos grēkus stingri soda Dievišķais Taisnīgums, ja tie nav nožēloti un atlīdzināti. Aborta grēks, ja tas netiek atbrīvots, kļūst par lāstu paaudzēm no pāriem, kas to praktizēja.

Apdomājieties, mani dumpīgie bērniņi, un neturpiniet izliet nevainīgas asinis! Mātes abortistes, jūsu sirdsapziņa būs jūsu visbriesmīgākais tiesnesis; rīt, kad jūs sasniegsiet mūžību, jūsu sāpes pastiprināsies, kad jūs ieraudzīsiet radības, kurām jūs liedzāt dzīvi! Jūs redzēsiet plānu, kāds Dievam bija viņiem un ko jūs pārtraucāt; tās nevainīgās asinis, kuras jūs izlējāt, rīt mūžībā kliegs pēc taisnīguma. Mātes abortistes, labojieties un atzīstieties šajā izdarītajā noziegumā tagad, kad jums vēl joprojām ir Žēlsirdība; lai jūsu dvēseles netiktu zaudētas, ejot Dievišķajam Taisnīgumam!

Palieciet mana Kunga Mierā

Jūsu Māte, Marija Svētdarītāja

Manus vēstījumus un aicinājumus dariet zināmus visai cilvēcei.