2020.gada 14.oktobris, pl.12.25

Bērniņi, stipriniet sevi garīgi ar jūsu Garīgajām Bruņām (Efeziešiem 6:10,18), kas labi ieeļļotas ar lūgšanām un pastiprinātas ar 91.psalmu, jo jūsu pasaulē ļaunuma spēki izplata savu ļaunumu un visu piesārņo

Marijas Svētdarītājas steidzams aicinājums Dieva tautai un mājas ganiem. Vēstījums Enoham
Maziņie, mana Kunga Miers lai ir ar jums visiem.
Bērniņi, stipriniet sevi garīgi ar jūsu Garīgajām Bruņām (Efeziešiem 6:10,18), kas labi ieeļļotas ar lūgšanām un pastiprinātas ar 91.psalmu, jo jūsu pasaulē ļaunuma spēki izplata savu ļaunumu un visu piesārņo. Ļaunuma kalpi ir brīvībā un maskējas mana Dēla ganāmpulkā, sasaistot ar savām riebīgajām okultajām praksēm tās avis, kas ir remdenas savā ticībā un lūgšanā. Arī šo pēdējo laiku tehnoloģijas kalpo manam pretiniekam, un caur tām ļaunais gars iekļūst mājās. Daudzi no maniem bērniem zināšanu trūkuma dēļ atver savas mājas durvis ļaunajam, kad viņi izmanto tehnoloģijas, lai iekļūtu videospēlēs, filmās, kas ieprogrammētas ar okultismu, seksu vai vardarbību. Mājas ir piesārņotas, un daudzos gadījumos mans pretinieks tās pārņem (savā īpašumā).

Graujošā spēle uz tā sauktā „spiritisko seansu dēlīša” („Tabla Ouija”, „Ouija Board”) liek ļaunajiem gariem pārņemt dvēseles; ir miljoniem bērnu, jauniešu un pieaugušo, kurus pārņem (apsēž) spēles/rotaļas: čarli čarli, elfi, pazemes (dungeons) un pūķi, vai skatoties šausmu filmas, filmas vai seriālus, kur viņi tiek mācīti, kā izmantot maģiju kā instrumentu, lai kontrolētu un pakļautu cilvēkus, dzīvniekus vai lietas. Dēļ visām šīm praksēm okultisma gari pārņem daudzas mājas. Galda spēle uz tā sauktā „spiritisko seansu dēlīša” mūsu mājās atver garīgos portālus, caur kuriem ļaunie gari ienāk un iziet. Jebkāda maģija, lai kā arī to nosauktu, ir okultisms; jebkura informācijas meklēšana, kur tiek izsaukti gari, ir spiritisms. Māju gani, pievērsiet īpašu uzmanību tam, kas jūsu mājās ir redzams, dzirdams un tiek spēlēts jūsu un jūsu maziņo vārdā, jo jūs labi zināt, ka šī pasaule atrodas tumsas varā.

Esiet ļoti uzmanīgi, mājas gani, ar televīzijas programmām, spēlēm un filmām, kuras tiek pārraidītas šodien, tāpēc, ka gandrīz visas tās ir inficētas ar okultismu, seksu, vardarbību vai LGTB programmēšanu. Rūpējieties, mani tā sauktie māju gani, un kontrolējiet tehnoloģiju izmantošanu jūsu mājās; neļaujiet jūsu mazajiem iet gulēt ar mobilo tālruni; izņemiet no savu mazo istabām televizorus, datorus un mobilos tālruņus, jo daudzi mani bērni pietiekami daudz neguļ, jo atpūtas stundās viņi ir pielipuši pie tehnoloģijām. Mans pretinieks zog manu mazo bērnu dvēseles, un viņš jūsu mājās zog mieru dēļ nepareizas šo tehnoloģiju izmantošanas. Pārdomājiet, mājas gani, un iztaisnojiet (labojiet) jūsu māju gaitas, lai rīt jums nebūtu ko nožēlot.
Lai mana Kungs Miers un mana Mātes Mīlestība un Aizsardzība paliek jūsos un jūsu ģimenēs.

Jūsu Māte, Marija Svētdarītāja

Bērni, dariet zināmus manus vēstījumus un manus Aicinājumus visai cilvēcei