Vēstījums Latvijai

NEKAVĒJIETIES, ATMETIET SAVU SLINKUMU UN NOLAIDĪBU, UN VISĀ IEVEDIET KĀRTĪBU UN TĪRĪBU!
Daļa no vēstījuma saņemta (atrodoties ceļā uz Svētceļojuma galamērķi)
2016.gada 20.aprīlī no pl.10.30 pēc jau ilgstošām svētceļnieku lūgšanām un lūdzoties Vissvētā Rožukroņa Sāpīgos noslēpumus nodomā par Latvijas pestīšanu. Vēstījums pabeigts 22.aprīlī Vissvētākā Sakramenta adorācijas laikā.

Mana Latvija.
Jūsu zemes Latvijas sirds, jūsu tauta ir kā šie grūti izbraucamie sabrukušie un pussabrukušie ceļi, kas pa gabaliņam tiek atjaunoti vai laboti, vai – kā sakāt jūs – lāpīti vienīgi tad, kad jau vairs citu iespēju nav.
Jūs, Latvijas tauta, esat kļuvuši slinki un nolaidīgi. Nabadzības sinonīms nav nekārtība un netīrība. Svētā Ģimene dzīvoja galējā trūkumā, bet šī māja, kaut arī ļoti pieticīga un vienkārša, vienmēr mirdzēja spodrībā un kārtībā.
Es nāku atjaunot Likumību un Kārtību. Kā Likumību, tā Kārtību it visā.
Uz jūsu sliekšņa jau stāv Lielo Bēdu laiks. Jūs spēsiet to pārdzīvot vienīgi tad, ja ap jums un jūsos valdīs garīga un fiziska tīrība un sakārtotība, jo visu, kas ir netīrs un nesakārtots, pārņems ļauni subjekti, kas piepildīs gaisu un provocēs naidu, dusmas, šķelšanos un cita veida postu. Visu, kas ir netīrs un nesakārtots, iznīcinās dažādi jums pazīstami un līdz šim nezināmi kaitēkļi. (garā parādījās neiedomājami liela izmēra prusaku bari, dažādi siseņi, neskaitāms daudzums žurku un citi kaitēkļi, un grauzēji).
Iztīriet un sakārtojiet savas mājas. Atbrīvojiet to bēniņus no visa liekā, iztīriet jūsu pažobeles. Visās jums piederošās ēkās un telpās ir jāvalda tīrībai un kārtībai. Pārskatiet savus skapjus un lādes. Atbrīvojiet tās no visa liekā. Kas izmantojams citiem, to dāsni atdodiet citiem, bet visus krāmus un nevajadzīgas mantas: kas sadedzināms – sadedziniet, kas nododams pārstrādei – nododiet pārstrādei.
Visi nesakoptie lauki, pļavas, aizaugušās ceļmalas, grāvji, mežmalas un dārzi pārvērtīsies par neskaitāmu miljardu kaitēkļu vairošanās vietām. Un no turienes tie dosies uz jūsu sējumiem, dārziem, mežiem, pļavām, klētīm pagrabiem, šķūņiem, kūtīm un arī dzīvojamajām ēkām, aiz sevis atstājot pilnīgu iznīcību, badu, slimības un nāvi.
Tāpēc nekavējieties, atmetiet savu slinkumu un nolaidību, un visā ievediet kārtību un tīrību.
Katrā mājsaimniecībā vai ģimenē sagatavojiet „Pūra lādi”, kā reiz jaunavas, gaidot nākam savu līgavaini, gatavoja sev pūru un lika to lādē. Jo, kad nāks jūsu Debesu Līgavainis Brīdinājuma laikā, Viņš ar Savu Svēto Roku svētīs un apzīmogos ne vien šīs garīgi un fiziski tīrās un sakārtotās mājsaimniecības un visu tām piederošo īpašumu, bet īpašu svētību dos arī šajās „Pūra lādēs” esošajam saturam, kas palīdzēs jums izdzīvot Lielo Bēdu dienās.
„PŪRA LĀDES” SAGATAVOŠANA

Lādē liek:
1) Vismaz divus baltus kokvilnas palagus, vai baltu kokvilnas audumu.
Iepriekš šie palagi (kaut arī jauni) ir jāizmazgā 90 grādus karstā ūdenī, jāizžāvē saulē, jāizgludina un rūpīgi jāsaloka.
2) Nesagrieztu maizes kukuli, kas rūpīgi iepriekš izkaltēts, ieliekot kokvilnas maisiņā un turot virs sildierīces, vai, ja gaiss ir pietiekami sauss – tāpat, bet noteikti maisiņā, lai neapput.
Ja maizes kukulis ir liels, tajā gareniski iegriež krusta zīmi. Tas maizei palīdzēs izkalst un nesapelēt.
3) Ūdens. Avota vai labas kvalitātes akas ūdens stikla pudelē.
4) Sāls. Koka traukā ar vāku.
5) Augu eļļa. Olīveļļa, vai cita labas kvalitātes pārtikā lietojama augu eļļa no nemodificētiem augiem. Eļļai jābūt stikla pudelē.
6) Obligātie medicīniskie līdzekļi:
Zaļais briljantīns, jods, spirts vai cits dezinficējošs šķidrums, aspirīns, analgīns (daudziem būs spēcīgas galvassāpes). Sterili saitējamie materiāli.
7) Ārstniecības augi (tējas) (*).
Žāvē atbilstoši tās augu daļas, kas ir izmantojamas zāļu tējām. Žāvējot augus liek uz tīra kokvilnas vai linu audekla, vai var izmantot arī baltus papīra dvieļus. No virsas viegli pārklāj, lai neapput. Pēc tam gatavās zāļu tējas pilda tīros kokvilnas vai lina maisiņos (**).
Visu „Pūra lādes” saturu sagatavo ļoti rūpīgi, ar mīlestību – kā patiesu svētumu. Viss tiek saglabāts tīros kokvilnas (balināta lina) maisiņos.
„Pūra lādi” (***) noliek goda istabā un pārklāj ar tautisku segu.
Svētā Trīsvienība.
Dodiet iespēju ar šo vēstījumu iepazīties katram Latvijas iedzīvotājam.

(*)


(**)


(***)


P.S.